CO ROBIMY?

 

Wyszukujemy popularnych bajek i dokonujemy ich adaptacji. Piszemy też nowe bajki i tłumaczymy je na różne języki. A potem je nagrywamy, dodając różne dźwięki i muzykę. I w ten sposób są gotowe do słuchania! Co miesiąc dodajemy na stronie nową bajkę; w ten sposób wybór jest coraz większy i można przeżywać coraz to nowe przygody i odkrywać coraz to nowe światy. Bajki dzielą się na pięć kategorii:

 

opis

 

Zwierzęta

 

 

Bajki, w których to właśnie zwierzęta są głównymi bohaterami. Z długim bądź krótkim ogonem, z sierścią lub bez, duże i małe, głośno się zachowujące czy budzące grozę-wszystkie mają coś do opowiedzenia.

 

   

 

 

opis

  

Przygody

 

Tutaj bohaterami są chłopcy i dziewczynki, którym przytrafia się wiele przygód i którzy lubią biegać, skakać i robić żarty. 

 

 

 

 

 

  

opis

 

Księżniczki 

 

Księżniczki - delikatne istotki w długich sukniach, którym czasem przytrafiają się smutne historie, ale którym magia wróżek często pomaga wyjść z opresji - są bohaterkami tej kategorii bajek.

 

 

 

 

  

opis

Flynn, najbardziej wynalazczy wynalazca z miasteczka Fodz. Flynn już jako malec wyróżniał się wyobraźnią i chęcią tworzenia nowych rzeczy. Teraz, kiedy jest starszy, ma pełne przyrządów laboratorium, w którym łączy elektronikę, mechanikę oraz chemię, żeby tworzyć wynalazki, dzięki którym życie ludzi staje się łatwiejsze i ciekawsze. Flynn mieszka w Fodz, małej miejscowości na wybrzeżu. Jego dom, jak i laboratorium, pełen jest narzędzi, których nikt inny nie odważyłby się użyć. Flynn całymi dniami myśli o nowych wynalazkach... Jest sympatyczny, trochę roztargniony, zawsze uśmiechnięty i niesamowicie pomysłowy.

 

 

 

 

opis

Jules 

to psotny obieżyświat

Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu, uwielbia biegać, skakać, grać, śmiać się, a jednocześnie rozśmieszać wszystkich, których napotyka na swojej drodze. Uwielbia odkrywać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia, a tam, gdzie się pojawia, zawsze znajduje przyjaciół. Jedną z jego pasji jest nurkowanie;ćwiczy ze swoim tatą. Ma wiele dobrych znajomych wśród ryb, które uczą go nowych rzeczy i pomagają w trudnych sytuacjach.